KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12735338
nr 1273 5338
Jan Thunholm
(f. 1931), Sverige
Färgetsning, Drama. Signerad, numrerad 1975. Motivet: 27x21 cm
Jan Thunholm, svensk bildkonstnär född i Uppsala 1931.
måndag 2 september 2019
kl 18:15:37